Tatran Prešov - MŠK HANT Považská Bystrica 30:30 (14:14)
Najviac gólov: Antl 8/3, Mazúr 6, T. Mažár 5 - J. Kozák 8, Firit 6/2, Ďuriš 5
vylúčení: 7:7
ČK: 51. Štefanisko (Považská Bystrica) za tri vylúčenia
sedemmetrové hody: 4/3 - 3/2
887 divákov

Považská Bystrica sa rehabilitovala za slabý výkon a prehru vo svojom poslednom vystúpení na východe v Bardejove. Bol to zaujímavý a rušný zápas až do posledných sekúnd. Hostia v ňom mali blízko k víťazstvu. V jeho priebehu si vypracovali niekoľko sľubných náskokov (2:5, 5:9, 22:25). Šarišania však dokázali vydolovať aspoň bod, keď vyrovnávajúci gól vsietil dve sekundy pred koncom hrajúci asistent trénera Radčenko.

ŠKP Bratislava - Košice 33:27 (16:12)
Nové Zámky - Hlohovec 32:25 (15:12)

ŠKP Bratislava - IS Košice 33:27 (16:12)
Najviac gólov: Štepanovský 9/1, Kucharík 7, Mikuš 5/2 - Guzy 8, Strapko 6, Styrančák 5
sedemmetrové hody: 3/3 - 3/3
vylúčení: 6 - 6
rozhodovali: Sivák, Dvorský
200 divákov

HC Štart Nové Zámky - MŠK Hlohovec 32:25 (15:12)
Najviac gólov: Rábek a Fuňak po 6, T. Szücs a Bokol po 5 - Bočkay 7, Vlčko a S. Mažár po 4
sedemmetrové hody: 3/2 - 3/2
vylúčení: 5 - 8
ČK: Jurko (Nové Zámky) za tri vylúčenia
rozhodovali: Nagy a Novák
600 divákov

V nedeľňajšej dohrávke 4. kola hádzanásrekj extraligy mužov zvíťazil domáci HK 47 Trnava nad MHC Xavax Bardejov 23:21.

HK 47 Trnava - MHC Xavax 46 Bardejov 23:21 (8:10)
Najviac gólov: Oros 5, Draškovič, Lužák a Budzák po 4 - P. Krok 8/1, D. Krok 7/1
Rozhodovali: Mandák, Rudinský
vylúčení: 3:6
250 divákov.

V prvom polčase sa stredali družstvá vo vedení o jeden gól a až v záverečnej minúty sa hostia vzdialili na rozdiel dvoch gólov. V druhom dejstve v 47. min domáci vyrovnali a náskok už nepustili z rúk. Odskočili až na rozdiel piatich gólov, no Bardejov v závere znížil. Zvíťazilo bojovnejšie družstvo.

1. Tatran Prešov 4 3 1 0 150:107 7
2. Nové Zámky 4 3 0 1 140:121 6
3. P. Bystrica 4 2 1 1 126:111 5
4. Hlohovec 4 2 0 2 119:106 4
5. Košice 4 2 0 2 125:127 4
6. ŠKP BA 4 1 0 3 113:132 2
7. Bardejov 4 1 0 3 82:104 2
8. Trnava 4 1 0 3 103:150 2